Warsztat Tantry dla kobiet: KOBIETA MOCY. KOBIETA ZMYSŁOWA.

warsztat-tantry-dla-kobiet-fb

Czy Twój własny dotyk sprawia Ci przyjemność?

Czy znasz na swoim ciele wszystkie miejsca (nie tylko te bardziej oczywiste), które lubią być pieszczone?

Czy znajdujesz wystarczająco dużo czasu na doświadczanie siebie?

 

Jeśli poruszyło Cię któreś (lub wszystkie) z tych pytań, to TEN WARSZTAT JEST DLA CIEBIE!

Podczas dwóch dni warsztatów, w towarzystwie wyłącznie kobiet, będziemy kreować bezpieczną przestrzeń, w której każda z nas będzie miała możliwość ODKRYCIA SIEBIE NA NOWO.

Wejdziesz w głębszą relację z samą sobą, poznasz lepiej swoje ciało oraz swoje pragnienia, i poczujesz się częścią większej całości – KOBIECEGO PLEMIENIA.

Nauczysz się lepiej wyznaczać granice, dbając o siebie oraz o ludzi z najbliższego otoczenia, a także otrzymasz narzędzie do komunikowania swoich pragnień partnerowi/partnerce/partnerom.


Centrum tego dwudniowego warsztatu będą dwie ceremonie. Pierwsza już w sobotę, bardziej medytacyjna i dotykająca spraw umysłu i ducha. Druga bardziej cielesna i będąca pełnym intymności i zmysłowości (choć nieseksualnym!) spotkaniem ze sobą oraz drugą osobą, gdzie Ty i tylko Ty zdecydujesz, w jakim stopniu będziesz chciała dać mu się pochłonąć!

Zapraszamy Cię, byś razem z nami weszła w głębię kobiecego potencjału! ♥

Gosia Rutkowska (Ma Prem Rani z Lakshmi Tantra) & Mira Rudnicka

* * *

Najbliższy termin warsztatu:
25-26 luty 2017

Miejsce:
Wrocław

Godziny trwania warsztatu:
Sobota: 10:30 - 19:00 (z przerwą na obiad)
Niedziela: 11:00 - 17:00 (z przerwą na obiad)

Zapisy mailowo:
mira@czarodzielnia.pl

Telefon kontaktowy:
(+48) 512 242 121

Inwestycja: 390 zł.
Zaliczka (bezzwrotna, dane do przelewu po otrzymaniu mailowego zgłoszenia): 100 zł.

* * *


Prowadzące:

Gosia (Ma Prem Rani)
-------------------------------
Swoją podróż tantryczną rozpoczęłam 4 lata temu, kiedy to okoliczności życiowe zaprowadziły mnie na inicjacyjne warsztaty dla kobiet, prowadzone przez wspaniałą nauczycielkę Santoshi. To była dla mnie niesamowita transformacja i rozkwit mojej kobiecości we wszystkich aspektach. Po skończeniu 4 modułów postanowiłam bardziej zgłębić Tantrę rozpoczynając 2- letni kurs nauczycielski w międzynarodowej szkole Tantra Essence, prowadzonej przez uznaną na całym świecie mistyczkę i mistrzynię Tantry - Mahasatvaa Ma Ananda Sarita.
Od tego roku również zgłębiam tajniki masażu tantrycznego pod okiem bardzo doświadczonego nauczyciela Tantry i szamana, Johna Hawkena.

Na co dzień praktykuję medytacje Osho, medytacje księżycowe, ukończyłam kurs Vipassany, korzystam z różnych metod rozwoju duchowego, które prowadzą mnie do ciągłego zgłębiania siebie. Od 3 lat biorę udział w Międzynarodowym Festiwalu Tantry i Seksualności w Polsce, tam mam okazję poznać przeróżnych nauczycieli Tantry z całego świata i brać udział w ich warsztatach, wykładach, ceremoniach i rytuałach.
Pracowałam jako wolontariusz na Festiwalu Bliss w Irlandii oraz na Noworocznym Festiwalu Angsbacka w Szwecji.
Prowadzę Kręgi Kobiet w Dublinie. Nieustannie zgłębiam temat kobiecości i seksualności czerpiąc z książek Shakti Mari Malan, Margo Anand czy sztukę szamanizmu u Franoise Rambaurd z Francji. Na warsztatach Johna Hawkena oraz indywidulanych sesjach uczę się o Dark Eros – czyli o naszych cieniach, niewypowiedzianych i wstydliwych pragnieniach.

Z wykształcenia jestem pracownikiem socjalnym oraz wykwalifikowanym opiekunem osób niepełnosprawnych (mentalnie i fizycznie).

Prywatnie singielka otwarta na poznawanie i doświadczanie siebie, ludzi i świata. Bardzo związana z naturą, lubię taniec, pracę z ciałem, dobre filmy i książki. Zodiakalny Skorpion.

 

Mira Rudnicka
--------------------
Wszechświat wybrał, bym w tym wcieleniu była przewodniczką i uzdrowicielką. Wysłuchuję, wyczuwam, pomagam dostrzec możliwości i motywuję.

Motywuję przede wszystkim do odkrywania pragnień oraz odnajdywania siły nie w czyiś naukach, wizjach czy ciałach, ale w sobie. Wspieram w dążeniu do spotkania z Mistrzynią/Mistrzem, których każdy z nas nosi w swoim sercu, emocjach, ciele i umyśle. Pomagam uzdrawiać rany, transformować niewidocznie kierujące nami przekonania, otwierać serce i dawać się ponieść wewnętrznej Artystce/Artyście. Staram się, by moje własne życie stanowiło odzwierciedlenie sposobu myślenia, który prezentuję i było potwierdzeniem, że chcieć i wierzyć znaczy móc. Pozytywną i pełną pasji energię, zdolność postrzegania wibracji oraz umiejętność pozostawania w kontakcie z wewnętrznym Światłem nawet w trudnych sytuacjach uważam za najważniejsze jakości nadające kierunek wypełnianiu mojej misji w świecie.

Jestem dyplomowaną Uzdrowicielką Praniczną i Reiki, Instruktorką Jogi, absolwentką Szkoły Seksu & Miłości Karo Akabal i wizjonerką. Od kilku lat podążam ścieżką Tantry, ucząc się od mistrzów tej ścieżki podczas sesji indywidualnych, biorąc udział w Festiwalach Tantry i Seksualności oraz uczestnicząc i asystując podczas warsztatów tantrycznych. Od zeszłego roku zagłębiam się także w Szamanizm Tantryczny, szkoląc się w International School of Temple Arts (Międzynarodowej Szkole Sztuk Świątynnych). Kocham pisać i podróżować. Uwielbiam organizować warsztaty i prowadzić indywidualne sesje, podczas których towarzyszę kobietom w ich drodze ku odkrywaniu pełni swojego potencjału, mężczyznom w zrozumieniu kobiet (i siebie), a parom w nauce transparentnej rozmowy, bez przemocy i honorującej potrzeby obu stron. Uwielbiam zakochiwać się w ludziach, pozostawać w nieprzerwanym kontakcie z buzującym we mnie ogniem i w tantrycznym stylu zatapiać się w różnorodności, jaką ofiarowuje życie. Fascynują mnie rytuały i ich wpływ na ludzką podświadomość.

Prywatnie jestem mamą 3,5-letniej wegetariańskiej bogini, biseksualną poliamorystką i niekonwencjonalną żoną zapalonego fana piłki nożnej. Zodiakalna - jakże by inaczej - Wodniczka ♥

 

Leave a Reply