PEŁNIA W STRZELCU Z CEREMONIĄ KAKAO

pełnia w strzelcu z ceremonią kakao

Pełnia Księżyca w Strzelcu to czas, kiedy otwieramy się na nowe przestrzenie, i kiedy zbieramy energię, której w tym czasie jest pod dostatkiem, i inwestujemy w rozwój, działania, plany, marzenia, które są dla nas ważne. Innymi słowy, Pełnia w Strzelcu to czas na czynienie magii ukierunkowanej szczególnie na nowe i nieznane, oraz wychodzeniu do świata z tym, kim jesteśmy i co mamy do zaoferowania.

Kakao, baza dla czekolady (niestety w tej postaci nie zawiera już większości swoich właściwości, tracąc je w procesie obróbki) to święta roślina przez setki lat wykorzystywana przez szamanów m.in. w ceremoniach uzdrawiających oraz podczas podróży do świata duchów. Uznawana za pokarm bogów, szczyci się tym, że otwiera serce i umysł na nowe przestrzenie. Obniżając poziom hormonów stresu, rozluźnia ciało; wpływając na wydzielanie się hormonów szczęścia, wspiera odczuwanie miłości i wejście w stan błogostanu; a zwiększając dopływ krwi do mózgu, pobudza kreatywność, wzmacnia koncentrację i wyostrza zmysły. Dodatkowo kakao delikatnie zmienia świadomość, dzięki czemu łatwiej o głęboki wgląd w siebie, wejście w kontakt z własną mocą, a także oczyszczenie ze starych traum i pozbycie się złości magazynowanej w wątrobie. Nieprzetworzone ziarno kakaowca to również jedno z najlepszych na świecie (jeśli nie najlepsze) źródło magnezu, żelaza, chromu oraz dobrze przyswajalnego wapnia.

W piątkowy wieczór, 9 czerwca, zapraszam tych z Was
- kobiety i mężczyzn -
którzy poczują wezwanie, by wspólnie świętować Pełnię Księżyca w znaku Strzelca,
korzystając z mocy i pięknie wtapiających się w tematykę tej Pełni właściwości
surowego kakao.

Na ceremonię przyjdź z intencją/intencjami, a także z choć jednym kwiatem, byśmy wspólnie mogli udekorować nimi ołtarz. Strój luźny (będziemy siedzieć na poduchach), najlepiej biały lub przynajmniej jasny. Jeżeli masz jakikolwiek przedmiot, który chciałbyś podczas celebracji podładować, przynieś go ze sobą.

Podczas ceremonii każdy z uczestników otrzyma do wypicia napój przygotowany z 30-50 g surowego kakao oraz miodu (jeśli jesteś weganinem, proszę daj mi znać w zgłoszeniu).

Z szacunku do czasu każdego z uczestników drzwi zamykamy równo o godzinie 19:00, przyjdź więc proszę kilka minut wcześniej, by nie ryzykować spóźnienia.

Czas trwania: 19:00 – 21:00

Miejsce: Wrocław, Krzyki

Wymiana energetyczna: 35 zł.

Zgłoszenia: mira@czarodzielnia.pl

UWAGA! Maksymalna ilość uczestników to 9 osób.

Link do wydarzenia na Facebook'u

Leave a Reply