MIRA RUDNICKA

MiraR

Bez tytułu

podazaj-za-marzeniami

follow

Wysłuchuję, wyczuwam, pomagam oczyścić umysł i oswoić ciało, motywuję.

Motywuję przede wszystkim do odkrywania pragnień oraz odnajdywania siły nie w obcych naukach, wizjach czy ciałach, ale w sobie. Wspieram w dążeniu do spotkania z Mistrzynią/Mistrzem, których każdy z nas nosi w swoim sercu, emocjach, ciele i umyśle. Pomagam uzdrawiać rany, transformować niewidocznie kierujące nami przekonania, otwierać serce i dawać się ponieść wewnętrznej Artystce/Artyście. Staram się, by moje własne życie stanowiło odzwierciedlenie sposobu myślenia, który prezentuję i było potwierdzeniem, że chcieć i wierzyć znaczy móc. Pozytywną i pełną pasji energię, zdolność postrzegania wibracji oraz umiejętność pozostawania w kontakcie z wewnętrznym Światłem nawet w trudnych sytuacjach uważam za najważniejsze jakości nadające kierunek wypełnianiu mojej misji w świecie.

Jestem dyplomowaną Uzdrowicielką Praniczną i Reiki, Instruktorką Jogi, absolwentką Szkoły Seksu & Miłości Karo Akabal i wizjonerką. Od kilku lat podążam ścieżką Tantry, ucząc się od mistrzów tej ścieżki podczas sesji indywidualnych, biorąc udział w Festiwalach Tantry i Seksualności oraz uczestnicząc i asystując podczas warsztatów tantrycznych. Od zeszłego roku zagłębiam się także w Szamanizm Tantryczny, szkoląc się w International School of Temple Arts (Międzynarodowej Szkole Sztuk Świątynnych). Kocham pisać i podróżować. Uwielbiam organizować warsztaty i prowadzić indywidualne sesje, podczas których towarzyszę kobietom w ich drodze ku odkrywaniu pełni swojego potencjału, mężczyznom w zrozumieniu kobiet (i siebie), a parom w nauce transparentnej rozmowy, bez przemocy i honorującej potrzeby obu stron. Uwielbiam zakochiwać się w ludziach, pozostawać w nieprzerwanym kontakcie z buzującym we mnie ogniem i w tantrycznym stylu zatapiać się w różnorodności, jaką ofiarowuje życie. Fascynują mnie rytuały i ich wpływ na ludzką podświadomość.

Prywatnie mama 3,5-letniej wegetariańskiej bogini, biseksualna poliamorystka i niekonwencjonalna żona zapalonego fana piłki nożnej.