NIE KRYJ SWOJEGO SZALEŃSTWA! Pełnia w znaku Wodnika.

follow you inner moonlight

Chce mi się szaleć!

Nic nowego skoro zbliża się Pełnia w moim znaku. Ukochanym całym sercem i wszystkimi kończynami.

Czuję się jak na rosnącym haju. Moja wodnicza natura zyskuje większej ostrości. Mam wrażenie, że rozpędzam się, nie wiedząc i nie chcąc wiedzieć, gdzie mnie poniesie. Nabieram wiatru w skrzydła, uwalniam głos, rozkręcam ciało.

Pragnę przestrzeni, ale głównie własnej. Poczucia siebie w sobie i wokół siebie.

Znasz to uczucie?

Kiedy chcesz być między podobnymi sobie ludźmi, ale nie wchodzić z nimi w za duży kontakt? Chcesz doświadczać innych, ale nie bardziej niż poprzez określanie własnych granic. Być z, ale bez wchodzenia w swoje wewnętrzne obszary. Ściągnąć wszystkie dostępne do ściągnięcia maski i zobaczyć, gdzie bez nich się umiejscawiasz. 

Wolność i magia.

Oto moje tematy szaleństwa na tą Pełnią i na każdy dzień, w którym wodnikowe porywy przejmują stery. Energia i manifestacja w czystej postaci. Oto, czym żyję i czym teraz chcę się dzielić!

A Ty?

Gdzie teraz jesteś? Czym żyjesz? Czym pragniesz się dzielić?

MiraRudnicka

 

 

***

Jeśli pragniesz celebrować najbliższą Pełnię w grupie, zatapiając się w temat czynienia magii i w rytualnej scenerii oddać się tworzeniu, zapraszam Cię do wspólnego wykreowania odpowiedniej przestrzeni w pierwszy poniedziałkowy wieczór sierpnia. Stworzymy krąg, napijemy się otwierającego serce surowego kakao, porozmawiamy o podstawach magii, odnajdziemy, co w naszym życiu potrzebuje pobudzenia, a kiedy kakao zacznie działać, wcielimy poznaną lub przypomnianą teorię w życie! <3

Link do wydarzenia: PEŁNIA, KAKAO I MAGIA 

Leave a Reply