KOBIETA MOCY. KOBIETA SEKSUALNA – warsztat tantry dla kobiet

kobieta mocy.kobieta seksualna.

„U większości ludzi na tej planecie seksualność jest nieświadomą ekspresją lęków i pragnień ego. Nieprzebudzona energia seksualna jest albo słaba, albo zbyt silna i frenetyczna. Kiedy zostaje przebudzona i staje się ośrodkiem przebudzenia dla duszy, nabiera zupełnie innego charakteru; jest wysublimowana, wysoce inteligentna, przepełniona esencją miłości i potężna.”

Dr Shakti Mari Malan,
Seksualne przebudzenie kobiet

Dla nas, kobiet, otwarcie się na moc naszej seksualności, poznanie jej, przebudzenie i oswojenie, to sposób na otwarcie się na życie kreatywne, soczyste i pełne. To sposób, by pozwolić rozkwitnąć kreatywnemu potencjałowi naszych ciał, serc i umysłów.

Skoro tu jesteś, skoro to czytasz, znaczy, że najprawdopodobniej czegoś szukasz… Może, tak jak ja kiedyś, czujesz, że nie będąc w żadnym złym miejscu, chcesz czegoś więcej niż zwyczajności, że coś gdzieś na ciebie czeka, że istnieje jakiś rodzaj życiowej energii i intensywności przeżywania, do której teoretycznie masz dostęp, ale nie wiesz, od której strony do niej dotrzeć. Może tak jak Gosia - druga z prowadzących - pragniesz wyjść z pewnych schematów, głównie związkowych, w których wiesz, że ugrzęzłaś, a jednak nie wiesz jak je dokładnie nazwać ani jak się zabrać do ich usunięcia. A może jest to po prostu kolejny krok, w kierunku którego delikatnie popycha Cię Twój wewnętrzny głos; kolejny krok na Twojej osobistej ścieżce.

Ten warsztat, „Kobieta Mocy. Kobieta Seksualna”, powstał jako kontynuacja warsztatu „Kobieta Mocy. Kobieta Zmysłowa”, jednak może być traktowany jako osobne, niezależne spotkanie. „Kobieta Zmysłowa” stanowi pewnego rodzaju obwąchanie z tematem, obranie kierunku, wejście do przedsionka. „Kobieta Seksualna” to natomiast stanięcie twarzą w twarz ze sobą jako Kobietą Mocy, Kobietą, która pragnie być świadoma siebie i swoich możliwości, i która ku temu właśnie dąży, nie wahając się poświęcić na to swój czas i energię.

Jak mówi Layla Martin, jedna ze współczesnych działaczek na rzecz przywrócenia seksualności jej prawowitego miejsca: Dla nas, kobiet, niesamowicie istotnym jest mieć przestrzeń, w której możemy puścić się w 100%, stać się dzikie, stać się nagie, stać się wolne. I właśnie na tym skupiamy się przede wszystkim podczas tego warsztatu – na tworzeniu przestrzeni nie tyle dla nauczania (choć teoria jak najbardziej należy do jego części składowej), nie tyle dla wykonywania ułożonych w odpowiedniej kolejności ćwiczeń i ceremonii (choć to na nich bazujemy), ale dla stania się dzikimi, nagimi i wolnymi. Przestrzeni, gdzie Kobiecość i Kobieca Seksualność powracają na swoje zasłużone miejsce. Przestrzeni, gdzie Kobiecość i Kobieca Seksualność na nowo stają się źródłem naszej osobistej MOCY TWÓRCZEJ! 

Serdecznie zapraszamy Cię do wspólnej podróży!
Mira Rudnicka & Gosia Rutkowska

UWAGA! Ze względu na założenia warsztatu oraz chęć odpowiedniego zadbania o każdą pojedynczą osobę, liczba uczestniczek warsztatu ograniczona jest do zaledwie 8 osób! Decyduje kolejność wpłat.

* * *
Godziny trwania warsztatu:
Sobota: 10:30 - 18:30 (z przerwą na obiad)
Niedziela: 10:30 - 16:30 (z przerwą na obiad)

Zapisy mailowe:
rutkowska1411@gmail.com (Gosia)

Telefon kontaktowy:
(+48) 512 242 121 (Mira)

Inwestycja: 
- 390 zł.
Zaliczka stanowiąca rezerwację miejsca: 100 zł.
(Zaliczka jest bezzwrotna, a dane do przelewu zostaną wysyłane po otrzymaniu mailowego zgłoszenia.)

* * *
Prowadzące:

Gosia (Ma Prem Rani)

Swoją podróż tantryczną rozpoczęłam 4 lata temu, kiedy to okoliczności życiowe zaprowadziły mnie na inicjacyjne warsztaty dla kobiet, prowadzone przez wspaniałą nauczycielkę Santoshi. To byla dla mnie niesamowita transformacja i rozkwit mojej kobiecości we wszystkich aspektach. Po skończeniu 4 modułow postanowiłam bardziej zgłębić Tantrę rozpoczynając 2- letni kurs nauczycielski w międzynarodowej szkole Tantra Essence, prowadzonej przez uznaną na całym świecie mistyczkę i mistrzynię Tantry - Mahasatvaa Ma Ananda Sarita. http://www.tantra-essence.com/
Od tego roku również zgłębiam tajniki masażu tantrycznego pod okiem bardzo doświadczonego nauczyciela Tantry i szamana, Johna Hawkena.
http://www.thepathsoftransformation.com/?lang=en

Na co dzień praktykuję medytacje Osho, medytacje księżycowe, ukończyłam kurs Vipassany, korzystam z różnych metod rozwoju duchowego, ktore prowadzą mnie do ciągłego zgłębiania siebie. Od 3 lat biorę udział w Międzynarodowym Festiwalu Tantry i Seksualności w Polsce, tam mam okazję poznać przeróżnych nauczycieli Tantry z całego świata i brać udział w ich warsztatach, wykładach, ceremoniach i rytuałach.

Pracowałam jako wolontariusz na Festiwalu Bliss w Irlandii oraz na Noworocznym Festiwalu Angsbacka w Szwecji.

Prowadzę Kręgi Kobiet w Dublinie. Nieustannie zgłębiam temat kobiecości i seksualności czerpiąc z książek Shakti Mari Malan, Margo Anand czy sztukę szamanizmu u Franoise Rambaurd z Francji. Na warsztatach Johna Hawkena oraz indywidulanych sesjach uczę się o Dark Eros – czyli o naszych cieniach, niewypowiedzianych i wstydliwych pragnieniach.

Z wykształcenia jestem pracownikiem socjalnym oraz wykwalifikowanym opiekunem osób niepełnosprawych (mentalnie i fizycznie).

Prywatnie odkrywam na nowo i bardziej swiadomie bycie w relacji z mezczyzna. Otwarta na poznawanie i doświadczanie siebie, ludzi i świata. Bardzo związana z naturą, lubię taniec, pracę z ciałem, dobre filmy i książki. Zodiakalny Skorpion.

Mira Rudnicka

Wysłuchuję, wyczuwam, pomagam oczyścić umysł i oswoić ciało, motywuję.

Motywuję przede wszystkim do odkrywania pragnień oraz odnajdywania siły nie w obcych naukach, wizjach czy ciałach, ale w sobie. Wspieram w dążeniu do spotkania z Mistrzynią/Mistrzem, których każdy z nas nosi w swoim sercu, emocjach, ciele i umyśle. Pomagam uzdrawiać rany, transformować niewidocznie kierujące nami przekonania, otwierać serce i dawać się ponieść wewnętrznej Artystce/Artyście. Staram się, by moje własne życie stanowiło odzwierciedlenie sposobu myślenia, który prezentuję i było potwierdzeniem, że chcieć i wierzyć znaczy móc. Pozytywną i pełną pasji energię, zdolność postrzegania wibracji oraz umiejętność pozostawania w kontakcie z wewnętrznym Światłem nawet w trudnych sytuacjach uważam za najważniejsze jakości nadające kierunek wypełnianiu mojej misji w świecie.

Jestem dyplomowaną Uzdrowicielką Praniczną i Reiki, Instruktorką Jogi, absolwentką Szkoły Seksu & Miłości Karo Akabal i wizjonerką. Od kilku lat podążam ścieżką Tantry, ucząc się od mistrzów tej ścieżki podczas sesji indywidualnych, biorąc udział w Festiwalach Tantry i Seksualności oraz uczestnicząc i asystując podczas warsztatów tantrycznych. Od zeszłego roku zagłębiam się także w Szamanizm Tantryczny, szkoląc się w International School of Temple Arts (Międzynarodowej Szkole Sztuk Świątynnych). Kocham pisać i podróżować. Uwielbiam organizować warsztaty i prowadzić indywidualne sesje, podczas których towarzyszę kobietom w ich drodze ku odkrywaniu pełni swojego potencjału, mężczyznom w zrozumieniu kobiet (i siebie), a parom w nauce transparentnej rozmowy, bez przemocy i honorującej potrzeby obu stron. Uwielbiam zakochiwać się w ludziach, pozostawać w nieprzerwanym kontakcie z buzującym we mnie ogniem i w tantrycznym stylu zatapiać się w różnorodności, jaką ofiarowuje życie. Fascynują mnie rytuały i ich wpływ na ludzką podświadomość.

Prywatnie jestem mamą 4-letniej wegetariańskiej bogini, poliamorystką i niekonwencjonalną żoną zapalonego fana piłki nożnej ♥ (Jeśli chcesz przyjrzeć się bliżej mojemu życiu, zapraszam do lektury niedawno wydanej autobiograficznej książki o miłości, seksie i pasji życia „JA I ONE” http://czarodzielnia.pl/ksiazka/)

Leave a Reply